LIGA NA FINISZU !

W poniedziałek 21.X.2019 odbyła się ostatnia kolejka Gminnej amatorskiej ligi piłki nożnej 6 osobowej na orliku. W ostatniej kolejce drużyna z Blizanowa uległa drużynie DEKARZ Team 7:4. W kolejnym spotkaniu niepokonana drużyna ze Złotnik remisuje z drużyną Zbierska 2:2. W ostatnim meczu DRINKT TEAM Zbiersk wygrywa z DREWPAL Team 3:2

Klasyfikacja końcowa:
1. ZM Złotniki
2. DEZERTERZY
3. DEKARZ TEAM
4. ZBIERSK
5. UKS Blizanów
6. DREWPAL TEAM
7. DRINK TEAM Zbiersk

Najlepszym bramkarzem został Tomasz Słabowski reprezentujący barwy ZM Złotniki natomiast najlepszym strzelcem został Piotr Fic który zdobył 17 bramek w barwach DEKARZ Team. Najlepszym zawodnikiem tegorocznych rozgrywek został Mateusz Płócienniczak z ekipy ZM Złotniki. Najmłodszym zawodnikiem okazał się Aleksander Andrzejak z drużyny DRINK TEAM Zbiersk natomiast najwcześniej urodzonym zawodnikiem ligi Tomasz Słabowski.