Zbiersk bez szans na podium, Złotniki mistrzem a o drugie miejsce walka do końca.

IX kolejka ruszyła z opóźnieniem. Najpierw kolejka była przesunięta przez mecz naszej reprezentacji która grała 5.X.2017 następnie ekipa z Rychwała pomyliła godziny spotkania i przyjechała z opóźnieniem. Brawa dla drużyny FC Dads Team która mogła mieć spokojnie 3 punkty przez walkower lecz zgodziła się poczekać na przeciwnika. Mimo iż poszli na rękę Oldboyom w meczu Rychwał zgarnął 3 punkty. W drugim meczu po zaciętym spotkaniu Zbiersk uległ UKSowi i już nie liczy się w walce o podium. W ostatnim meczu Żerniki sprawiły duży kłopot ekipie Złotnik i to oni pierwsi wyszli na prowadzenie lecz doświadczony zespół Złotnik wyrwał trzy punkty Żernikom. Ostatnia kolejka zapowiada się dość ciekawie bo drużyna Blizanowa i Rychwała będzie walczyła o drugie miejsce.