Koniec Amatorskiej Ligi Orlik. Zacięta walka do ostatniego meczu!

Już przed końcem ligi pierwsze miejsce zapewniła Sobie ekipa Cytrynówki Blizanów która z pośród 20 meczy tylko w jednym uległa drużynie Rychnowa i jeden zremisowała z drużyną Złotnik. W ostatniej kolejce o drugie miejsce walczyły ekipy Zbierska i Złotnik natomiast o 4 miejsce Rychnów z FC Dads Team. W meczu o 4 miejsce Rychnów pokonał Dadsów i wskoczył na 4 lokatę. W meczu o drugie miejsce, ZM Złotniki wygrały ze Zbierskiem 4:2 i wskoczyły na drugie miejsce. Na koniec organizatorzy wręczyli nagrody dla drużyn wraz z nagrodami indywidualnymi. W turnieju najlepszym piłkarzem okazał się Mateusz Kubiak z ekipy Cytrynówki Blizanów. Kolejna indywidualna nagroda wręczona była dla najlepszego bramkarza a okazał się nim Tomasz Słabowski który bronił barw Cytrynówki Blizanów.